Rychlá půjčka bez doložení příjmu – také jistá v insolvenci

Získat půjčku bez doložení příjmů může být obtížné. Většina bankovních institucí se podobným půjčkám vyhýbá a žadatelům, kteří nejsou schopni doložit potvrzení o příjmech, nevyhoví. Jiná situace je u většiny nebankovních společností.

Výhodou půjček od nebankovních poskytovatelů je skutečně vysoká schvalovatelnost. Nebankovní společnosti jsou ochotné poskytnout expres půjčku bez doložení příjmu i jistou půjčku v insolvenci. To je v klasické bance nemyslitelné, stejně jako půjčka bez registru.

Snadná a rychlá půjčka pro každého může být velmi lákavá, je však třeba dát pozor na podvodníky. Rozhodně se nevyplatí přistoupit na okamžitou půjčku na směnku od soukromé osoby, která je navíc v České republice nelegální. Užitečné rady a tipy na důvěryhodné nebankovní společnosti lze najít na portálu Niklák.cz.

Expres půjčka bez doložení příjmů

Rychlou půjčku bez doložení příjmů často vyhledávají nezaměstnaní, a také OSVČ, maminky na mateřské dovolené, důchodci nebo lidé s nízkými příjmy. Často se jedná o malou krátkodobou půjčku na nenadálé výdaje, někdy je však třeba půjčit i vyšší částku.

Na trhu je celá řada nebankovních společností, které vyjdou vstříc i žadatelům bez možnosti doložit příjem. Výhodou nebankovních půjček je rychlé a jednoduché sjednání online a vysoká schvalovatelnost. K nevýhodám patří vysoké úroky a RPSN, krátká doba splatnosti a vysoké sankce v případě prodlení.

Nebankovní půjčka bez příjmu a bez registru

Poskytovatelé expres půjčky bez doložení příjmů mohou při schvalování úvěru nahlédnout do registru dlužníků. Mnozí z nich to však nedělají a nabízejí půjčky bez registru. Tito věřitelé podstupují velmi vysoké riziko a obvykle si je nechají zaplatit skrze vysoké úroky.

Někdy jsou půjčky bez příjmu a bez registru pojištěny zástavou nemovitosti. V tom případě jsou podmínky úvěru mírnější. Ručení nemovitostí poskytne věřiteli jistotu, že dlužník svou pohledávku splatí.

Jistá půjčka v insolvenci

Složitou situaci mají lidé, kteří se ocitli v exekuci nebo dokonce v insolvenci. Půjčka v exekuci je takřka vyloučená. Takovým klientům půjčí jen málo věřitelů. Insolvence znamená neschopnost dlužníka splácet, což je podstatný důvod k zamítnutí další půjčky.

Žadatel o jistou půjčku v insolvenci má šanci jen u poskytovatelů, kteří nenahlíží do registrů a ke schválení jisté půjčky bez registru jim stačí pouze doklad totožnosti. Půjčky tohoto typu patří mezi velice rizikové úvěry, protože s sebou nesou vysoké úroky a velmi nevýhodné podmínky.

Pokud dlužník vše splatí a insolvenční řízení je ukončeno, zůstává ještě pět let v insolvenčním rejstříku. V tuto dobu je takřka nemožné žádat o půjčku v klasické bance. Teprve po pěti letech začíná člověk s čistým štítem.

Okamžitá půjčka na směnku

Směnka je obchodovatelný cenný papír, který je možné převést na jiného majitele. Směnka je platná sama o sobě bez smluvního vztahu mezi účastníky. Podpisem směnky se dlužník zaváže splatit půjčený obnos ke konkrétnímu datu.

Od roku 2013 jsou okamžité půjčky na směnku v tuzemsku zakázány, na černém trhu však fungují stále, i jako půjčky o víkendu. Obvykle mají velmi nevýhodné podmínky a hraničí s lichvou.

Jiná situace je v případě úvěrů pro podnikatele. OSVČ a firmy mohou použít bianco směnku jako formu záruky.

Půjčka bez doložení příjmu online

Velkou výhodou a lákadlem nebankovních půjček bez doložení příjmu je velmi rychlé a jednoduché vyřízení online. Většina poskytovatelů schvaluje úvěry prostřednictvím jednoduchého online formuláře.

Žadatel vyplní jen několik nezbytných osobních údajů a zadá požadavky na výši půjčky. Poskytovatel téměř ihned žádost vyhodnotí a učiní žadateli nabídku. Pokud žadatel souhlasí s podmínkami a detaily půjčky, může mít půjčku na účet ihned, již do několika minut.

Peníze jsou zpravidla posílány na bankovní účet žadatele, výjimkou však nejsou ani půjčky v hotovosti na ruku. Často lze peníze vyzvednout na čerpacích stanicích a v trafikách. Někteří poskytovatelé půjček v hotovostí doručují peníze přímo do domu žadatele nebo na předem domluvené místo.

Copyright © 2022 duveryhodnafirma.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang