Hypotéka – jak získat a jak funguje

Jednou z nejvyhledávanějších typů úvěrů jsou hypotéky. Hypotéky patří mezi nejvýznamnější a nejvyhledávanější druh úvěru vůbec. Získat však kvalitní hypotéky od banky může být problém. Proč tomu tak je? Jaké je jiné řešení?

Hypotéky od bankovních společností může být velký problém získat zejména těm, kteří měli v minulosti problémy se splácením a ocitli se v registru dlužníků nebo těm, kteří mají nízký nebo žádný pravidelný příjem. Tito zájemci nemají šanci získat hypotéky v bance. Banky se totiž snaží minimalizovat množství neplatičů, mnohdy je to však kontraproduktivní.

Řešením jsou hypotéky, které nabízíme my. Tyto hypotéky jsou ve všech ohledech stejné, jako v bance, jen jsou vhodné pro každého bez rozdílu. My nevyžadujeme doklad o výši příjmů ani nenahlížíme do registru dlužníků, hypotéky zprostředkujeme všem.

Jak lze získat naší hypotéku? Jeto velice snadné. Můžete o ni zažádat ještě dnes prostřednictvím online formuláře, vyřízení hypotéky tak zabere jen několik minut. Už je konec obcházení kamenných poboček, nyní můžete vše vyřídit několika kliknutím z prostředí Vašeho počítače!

Hypotéky zaručí:

  • Bezpečnou půjčku pro každého bez rozdílu
  • Nenahlížíme do registru dlužníků
  • Nevyžadujeme doklad o výši příjmu – hypotéky jsou vhodné i pro nezaměstnané, matky na mateřské dovolené či pro důchodce
  • Nabízíme i americké hypotéky, které můžete využít k libovolným účelům, ne jen na nemovitost

Námi nabízené hypotéky jsou tak skutečně tím pravým, co v tuto chvíli potřebujete. Zřízení hypotéky zabere jen několik minut, proč to odkládat, zažádat o ni můžete právě nyní!

Copyright © 2022 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang