Podmínky hypotéky – od banky i nebankovní, na dům i byt

Pokud chcete rekonstruovat byt, opravit dům, postavit vilku či koupit nemovitost, určitě přemýšlíte nad zřízením hypotéky. Dnešní trh je však přesycen různými produkty, může být velmi obtížné se tedy zorientovat. Určitě jsou nejznámější bankovní hypotéky. Existují však méně známé hypotéky, které jsou mnohdy i výhodnější – nebankovní hypotéky.

Jsme společností, která se zabývá právě nabídkou nebankovní hypotéky. Snažíme se vylepšit tento produkt a dostat se tak na špici trhu. Na naše trhu působíme již několik let, za tu dobu jsme si získali skutečně mnoho spokojených klientů. Nebankovní hypotéky, které nabízíme, se staly vskutku vyhledávaným produktem, který již pomohl mnoha rodinám či jednotlivcům.

V čem se liší naše nebankovní hypotéky od hypotéky standardní? Jednoduše se dá říci, že hlavní rozdíl je v přístupu. My se snaží na rozdíl od bank přistupovat ke klientům individuálně a jsme flexibilní. Nebankovní hypotéky se vyznačují individualitou – každý klient dostane přesně takový produkt, jaký vzhledem k finanční situaci potřebuje. Banky jsou v tomto trochu jiné. Vše řídí podle stanovených tabulek, stejné je to i u schvalování půjček. Zatímco u nás získá nebankovní půjčky téměř každý, u bank nemají lidé s nízkým příjme m či s bývalým nesplácením šanci. Je to především z důvodu minimalizování rizika nesplácení, je to však dosti kontraproduktivní.

Snažíme se tedy nabídnout kvalitní produkt těm, kteří si nemohou dovolit hypotéku v bance. V současné době jsou naše nebankovní hypotéky na takové úrovni, že jsou i běžně výhodnější než hypotéky v bance. Nebankovní hypotéky jsou tedy zájmem nejen neplatičů a nezaměstnaných, ale i těch, kteří si mohou dovolit hypotéku v bance bez problému.

Copyright © 2022 KG.cz. Všechna práva vyhrazena. | Nakódoval Leoš Lang